szlakzagrod.pl

szlakzagrod.pl

Wplyw na srodowisko stref przemyslowych

Wplyw na srodowisko stref przemyslowych

Jedzenie, które jest dobre dla serca jest dobry dla mózgu

Jedzenie żywności, które są dobre dla serca jest również dobre dla mózgu. To ma sens, bo jeśli co jesz zachowuje swój układ krążenia w kształcie, mięsień, który jest głównym czynnikiem w dostarczaniu mózgu w tlen, a potem, oczywiście, powinien mieć przyzwoitą szansę na utrzymanie mózgu zdrowe.

Wplyw na srodowisko stref przemyslowych

Ostatnio nastąpiło wiele badań na ten temat.dam koszty vat Dobrą wiadomością jest to, że odnosi się również, jak się starzeć, ponieważ pomaga upewnić się, że twój mózg odbiera krew pełne składników odżywczych. Wszystko o twoim sercu wpływa na krążenie i dobra cyrkulacja jest wymagane dla dobrego funkcjonowania mózgu. Aby zwiększyć szanse na dobre funkcjonowanie mózgu poprzez spożywanie pokarmów, które zmniejszają ryzyko chorób układu krążenia, otyłości, stanów zapalnych i innych zagrożeń dla zdrowia.

Jednym z ostatnich badań wykazały, że koncentracja na odżywianie dla serca może również chronić swoją pamięć jak wiek. Zawarcie tego oparto na diecie DASH lub Dietary Approach, aby zatrzymać nadciśnienie. Został opublikowany przez jakiś czas, ale pozostaje na górnej części listy do właściwego odżywiania niezależnie trendu. Testy na funkcje mózgu z diety DASH trwają przez okres co najmniej 12 lat. Jest to również dieta z zaleceniami American Heart Association.

Wplyw na srodowisko stref przemyslowych

Naukowcy odkryli, że uczestnicy badania, którzy po diecie DASH najbliżej uzyskali istotnie wyższe testy Ö funkcjonowania poznawczego następnie tych, którzy z trudem po diecie. Co ciekawe, badania pokazują również, że cztery podgrupy pokarmów w diecie – Warzywa, orzechy lub rośliny strączkowe, produkty pełnoziarniste i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu – były również związane z wyższymi wynikami w testach poznawczych.

Pokarmy, których należy unikać za zdrowsze serca i mózgu

Wpis zawdzięczamy