szlakzagrod.pl

szlakzagrod.pl

Natura 2000 a zrownowazony rozwoj

Natura 2000 a zrownowazony rozwoj

Ameryki zdrowe odżywianie Problem

Ale wiesz, co jesz?

Ameryka ma teraz przewyższał każdy inny naród jako krainy nadwagą niezdrowe ludzi. guru zdrowia mogą powiedzieć, że utrzymanie wagi jest sprawą oglądania, co jesz i ćwiczenia. Ale co się dzieje, kiedy nie powiedział, co jesz?

Natura 2000 a zrownowazony rozwoj

Poniedziałek, FDA rozpoczęła się dwa dni przesłuchań o tym, czy pozwolić AquaBounty sprzedać łososia to genetycznie do spożycia przez ludzi. Łosoś atlantycki zostały zmienione przez dodanie hormon wzrostu od Chinook łososia. Oni konsekwentnie osiągają dojrzałości dwukrotnie szybciej niż naturalnie występujące łososia.

Przeciwnicy o nich wykorzystywane do spożycia przez ludzi są zaniepokojeni z potencjałem na nieprzewidziane skutki. Â Alergia na owoce morza mogą być ciężkie, wymagające hospitalizacji, aby zapobiec śmierci w najbardziej ekstremalnych przypadkach. Jednym z problemów jest to, że te genetycznie ryby mogą spowodować większe niż normalne alergii u tych, którzy są już zagrożone.

Natura 2000 a zrownowazony rozwoj

FDA pozwala już zbyt licznych upraw genetycznie modyfikowanych. To będzie ich pierwsze zatwierdzenie do sprzedaży genetycznie zwierzęcego przeznaczonych do spożycia przez ludzi.

Wczoraj w nocy oglądałem „Super Size Me” z 2004 roku film o niebezpieczeństwach związanych z fast food, i McDonalda w szczególności przez Morgan Spurlock. Na filmie, Spurlock postanowił nic nie jeść, ale jedzenie McDonalda na okres jednego miesiąca. Jego zdrowie fizyczne było śledzone przez trzech lekarzy, dietetyka i osobistego trenera. Wszyscy przewidywali, że w miesiącu jedzenia jedzenie McDonalda prawdopodobnie powodować wzrost masy ciała, a może podnieść swój poziom cholesterolu.

Co się stało, było szokujące. W ciągu 20 dni, badanie krwi Spurlock przypominał kogoś, którego wątroba była wadliwa. Doświadczył depresja, zmęczenie i bóle w klatce piersiowej.
Wpis zawdzięczamy