szlakzagrod.pl

szlakzagrod.pl

Alternatywne zrodla energii

Alternatywne zrodla energii

Co robi ekologicznego ogrodnictwa Mean

Rzeczywiście, co jest organiczne ogrodnictwo? Chemicznie, materia organiczna jest materia z atomami węgla w tym naturalnie występujących materiałów. Określenie „syntetyczny” odnosi się do dowolnego materiału, która jest wytwarzana w laboratorium, a nie w żywy organizm. „Organic Gardening” dosłownie oznacza nie stosując syntetycznie wytwarzanych produktów w ogrodzie. USDA ma konkretne definicje dla produktów ekologicznych, uprawianych komercyjnie, ale nie ma definicji „organiczny” dla ogrodników domowych. Cała sprawa jest dość mroczne, z wielu ludzi, którzy mówią, że „przemysłowo” organiczne produkty żywnościowe nie są bardziej zdrowe dla środowiska niż inne komercyjnie produkowanych przedmiotów.

W sercu organicznego ruchu ogrodnictwa i filozofia ogrodów organicznych widzi ogród jako coś więcej niż tylko pojedyncze działki, a raczej kawałek większego ekosystemu. Ogród jest częścią większego ekosystemu, czy ogrodnikiem widzi to w ten sposób, czy nie. Można powiedzieć, że ogród, który jest pod opieką organicznie jest bardziej w zgodzie z resztą otoczenia. Wejścia są starannie rozważyć, nie tylko pod kątem ich wpływu na docelowej rośliny lub szkodnika, ale od otaczającego środowiska jako całości.

Naturalnie ogrodnictwo

Jako autor i profesor Jeff Gillman pisze w swoim dobrze przyjętej nowej książce Prawda o Organic Gardening, termin „ogrodnictwo naturalnie” jest bardziej opisowe niż termin „ekologicznego ogrodnictwa.” Ogrodnictwo naturalnie opisuje działania podejmowane, aby pomóc ogród istnieć w równowadze z ekosystemu otaczającego ogród. Ogrodnictwo ekologiczne i ogrodnictwo naturalnie zaczyna się od ziemi. Gleba jest najważniejszą częścią udanego ogrodnictwie. ogrodnicy Organiczne spędzają dużo czasu dodanie organicznej materii-kompost, skoszonej trawy, rozdrobnione liście, ściółki do gleby, co poprawia strukturę gleby, żyzność gleby i dodaje pożytecznych mikroorganizmów w glebie.
Wpis zawdzięczamy