szlakzagrod.pl

szlakzagrod.pl

Parki Narodowe hamulcem w przemysle

Parki Narodowe hamulcem w przemysle

Najważniejsze jest to, że wszystko, co jesz ma wpływ na sposób funkcje mózgu, ponieważ jedzenie daje swoje ciało surowce to musi budować, wymienić i naprawić wszystko i sprawne funkcjonowanie. Owsianka, na przykład, jest wysoce zalecane zarówno dla zdrowia serca i mózgu. Owsianka zawiera również kwas ferulowy, przeciwutleniacz znajdujący się w zarodek i otręby ziaren. Kwas ferulowy wydaje się być ogólnie obrońcą komórek mózgowych, zachowując ich elastyczność i odpowiedzialność poprzez eliminację toksyn. Domyślam będziemy widzieć więcej badań na ten przeciwutleniacz.

Zbyt dużo tłuszczu w diecie, jednak nie jest dobre, zwłaszcza nasycone tłuszcze występujące w całej mleka i śmietany i produktów pochodzenia zwierzęcego. Tłuszcze trans są innego tłuszczu, aby uniknąć, zwykle w przetworzonej żywności i margaryn i mogą zatkać naczynia krwionośne i zmniejszają krążenie. Rafinowana żywność, przetworzonej żywności i żywności śmieci w ogóle nie zamierza pomóc mózgu albo. Często zawierają one zbyt dużo soli, poddaje się w niepowołane rodzaju tłuszczu i zawierają cukier i substancje konserwujące. Brakuje im również wiele wartości odżywczych takich jak błonnik, zdrowych przeciwutleniaczy i niezbędnych składników odżywczych.

Zbyt dużo cukru, również należy unikać. Zbyt dużo cukru i słodyczy tłuszczowe może doprowadzić do syndromu metabolicznego i cukrzycy. Obydwa te warunki są związane z większym ryzykiem nadciśnienia, chorób sercowo-naczyniowych i problemów poznawczych. Dolna linia, nie ma wiele można zrobić z dziedzicznych czynników, które mogą zwiększać ryzyko wystąpienia chorób serca, ale można zmniejszyć ryzyko tworzenia problemów dla mózgu poprzez dostosowanie zdrowego stylu życia i jedzenia z dobrego odżywiania w umyśle.

Wpis zawdzięczamy